نمیدانم!؟

چه بگویم؟

سخت متعجبم!؟

که چرا ؟؟؟؟؟

چرا در این بزرگراه بزرگ همه به فکر سبقتند؟

که چرا در این چهار راه که سبز بودن نشان چراغ های بیرنگش است، همه ایستاده و در چهار راه قرمز قبل همه به فکر رفتن و خلاصی اند؟

نمیدانم که چرا همه میدوند تا به هم برسند و بعد از هم دیگر فرار میکنند؟

نمیدانم که چرا هجوم این نمیدانم ها فقط سکوت را فریاد میکشد و نمیدانمی دیگر به ارمغان می آورد!

نمیدانم!؟

/ 14 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیلوفر کبود

سلام تشکر از نظرتان. ببخشید چند روزی در نت نبودم و دیر جواب دادم. نوشته احساسی و خوبی بود. نوشته قبلی اتان راهم خواندم جالب بود. برایتان موفقیت آرزو می کنم. التماس دعا

رها37

روزهایی که بی تو می گذرد... گر چه با یاد توست ثانیه هایش ........ اما دلم باز می کشد فریاد... در کنار تو می گذشت ای کاش...! چه تفاوتی دارد پاییز یا بهار ؟وقتی آن ها باشند و تو نباشی؟؟؟ چه تفاوتی دارد شنبه یا جمعه ؟وقتی هفت روز هفته به انتظار می گذرد؟؟؟ مهم این است که... لحظه ها می روند و تو در کنارم نیستی....!

آرام

وقتی تنها چیزی که می دونیم اینه که هر نمی دانم، نمی دانمی دیگر را به همراه می آورد، پس بهترین راه اینه که بی خیال کل قضیه بشی. یعنی اینقدر درگیر سوالهای بی جواب اینجوری نباشی. به نظرمن که اگه آدم تو این دور بیفته، فقط خودشو به زحمت و دردسر می اندازه. زندگی همینه و باید جلو رفت. فقط ما می تونیم این وسط سعی کنیم (سعی کنیم) که خیلی از کارهای نادرست رو انجام ندیم و به قولی مثل بقیه نباشیم. همین.

روزگار الی

واقعا نمیدانم...شایدم میدونم!میدونیمو به روی خودمان نمیاریم...میدونیم که اگه اونجوری که میخوایم زندگی کنیم نه اونجور که دیگران برامون میخوان!!شاید اونم شاید اینطوری نشه

گوهرشاد

[افسوس]دنیا همینه من آپیدم.حتما بیاین[گل]

آسمانی ترین ستاره

سلام[گل] آپم منتظر حضور و نظرت در وبم هستم . [چشمک] التماس دعا . [گل] در این شب ها دعا کنیم که آسمانی شویم . [لبخند]

مینا

سلام . من به روزم . سر بزنی خوشحال میشم . [لبخند]

محمد صالحی

سلام مردک نامرد نمی خوای تولدمو تبریک بگی راستی مطالبت بدک نبود خدافظ